Home home


NĚCO O NÁS

Bylo nebylo, v malé zemi zvané "Já na bráchu" neboli zkráceně "Čechy" která oplývá medem, mlékem a hezkýma ženskýma, v dobách kdy každý kdo se jmenoval Václav privatizoval všechno co se dalo, žili byli dva muzikanti.

První, veselá kopa, pan Mirek Čech a druhý Ivo Spáčil alias Espe. Mirek umí aranžovat nástrojové party k melodiím a textům, které Espe vymyslí, tak spolu vymýšlejí, hrají a hrají. Toto pohádkové období trvá až do chvíle kdy Mirek odkládá v potu sekvencerů a kytar tvořící se nadějné písně a odchází lovit zpěvačky a hráče do vlastního projektu.

Central Park pak jako těleso vznikl někdy v roce 1999. Do roku 2005 se v kapele postupně  vystřídala hromada muzikantů mezi nimi i světoběžníci Joe (GB), Dalek (Israel), Paša (Kazachstán). 


Do zlatého období hledání-se kapely přispěli také tito chrabří hoši: Romič Modrý, Štefan Mihálik, Martin Petrásek, Láďa Tomášek, Radek Čech,  Pavel Kučera.

Aktivita kapely přinesla dva promo CD singly (2000), jedno album "Ranní cvičení" (2002), čtyři video klipy, 1x vlastní produkce, 1x CT2, 2x TV Óčko.

 

Od vydání CD singlů se CENTRAL PARK těší přízni producenta Petra Kůsy a jeho Fajn Rock Music. Díky němuž při troše štěstí můžete slyšet písně CENTRAL PARK v pražských i celoplošných rádiích.

Kontakt: kapela@centralpark.cz