Home home


OHLASY


Časopis Rock Shock č.1, recenze alba "RANNÍ CVIČENÍ", Bohouš Němec: První skladba „Dáma ve hvězdách“ by k rannímu cvičení v Central Parku jistě nebyla. Ovšem hned následující titulní věcička oplývá mnohem šťavnatějším zněním. A vyrovnaným dojmem naštěstí působí i zbytek alba. Navíc zpěv kytaristy Iva Espeho Spáčila místy osciluje mezi projevem Jiřího Schelingera a Richarda Mullera, takže celkový obraz jinak příjemně uvolněného bigbítu, který v sobě nese stopy po bluesovém cítění (anglický zpěv se ke „Crime in the air“ poměrně hodí), ale i nádech funky hrátek, je akurátně vyvážený.

Časopis Big Beng č.20, recenze alba "RANNÍ CVIČENÍ", Jaroslav Špulák: Skladatelské pochody a invence nejsou z těch, které by hudební scénu obrátily vzhůru břichem, ovšem upřímná snaha je natolik markantní, že si nakonec možná stejně chvíli poté může kdosi nějakou písničku prozpěvovat, aniž by k tomu potřeboval originální textový obsah.

Petr Kůsa (producent): "vybral jsem Vás na kompilaci Fajn Rock Music". Petr nazval naši hudbu kultivovaným rockem, konečně první škatulka.

Pavel Vaculík (Česká Televize): "hotový Cohen (skladba Magdalene), uděláme s Vámi pořad Začínáme"